Türkiye

Abant Gölü
Abant Gölü

Abant Gölü

Bolu’ya 30 km uzaklıkta İstanbul’a ise yaklaşık 2 saat mesafede, yazın ayrı kışın ayrı güzel tabiat parkı Abant Gölü. Bolu’da ikamet ettiğimiz 3 yıl boyunca neredeyse her haftasonu pikniğe gittiğimiz, huzuru doğada bulanların favori mekanlarından Abant gölü. Bundan bir 10 yıl kadar önce sadece Büyük Abant Oteli mevcutken şu an bir çok restaurant ve otel var. Gitmişken konaklamak da isteriz derseniz eğer kışın, özellikle karlı havalarda otelin penceresinden göreceğiniz manzara sizi büyüleyecektir.

Abant Gölü

 Abant Gölü
 Bizim gibi İstanbuldaysanız ve günübirlik gidip gelmeyi düşünüyorsanız, zamanınızı ata binerek, balık tutarak ya da göl kıyısında kitap okuyarak geçirebilirsiniz.
 Abant Gölü
Abant Gölü

Abant Gölü

Abant

Esra Ersal Administrator

Geziyorum görüyorum paylaşıyorum. Takipte kalın :)

8 comments

 • Friv Posted on 22 Aralık 2012 at 15:08 Reply

  Gerçekten abant çok güzel bir yer, resimler de çok güzel paylaşım için teşekkürler

  • Esra Ersal Posted on 22 Aralık 2012 at 15:10 Reply

   Ben de yorumunuz icin tsk ederim 🙂

 • mekanlar Posted on 27 Aralık 2012 at 10:16 Reply

  Abant yazın ve kışın farklı havaya sahip bir yer. Gerçekten gidip görmeli.

 • Piyasa Kurdu Posted on 29 Aralık 2012 at 19:45 Reply

  Abant her zaman güzel bir yer. Doğa ve sakinlik birarada. Ama tavsiyem bahar aylarıdır. Tadına doyum olmaz. Ancak otel fiyatları her sene artışta. Dikkat..

 • gidipgormeli.com Posted on 29 Aralık 2012 at 20:37 Reply

  Ben de kesinlikle kışın karlı havada gitmenizi tavsiye ediyorum. mangalınızı ve ıslanmadan oturabilmeniz için taburelerinizi de unutmayın 🙂 karda at gezintisi de ayrı güzel

 • Porselen diş Posted on 17 Temmuz 2013 at 00:48 Reply

  Gerçekten abant çok güzel bir yer, resimler de çok güzel harika bir koleksiyon olmuş paylaşım için teşekkürler

 • yade Posted on 26 Nisan 2016 at 01:17 Reply

  buralarda insan yaşlanmaz. kışın ayrı güzel, yazın ayrı güzel. Kışın gidip o oksijeni derin derin içinize çekip, huzurla dolduğunuzu ve manzarayı izlerken sevdiklerinizle olan mutluluğunuzu başka bir yerde bulmanız gerçekten zor. Böylesi bir manzarayı gördükten sonra şehirler insana iticie geliyor ki… Sakinlik ve manzaradaki insana işleyen huzur, hiç bir terapinin yapamadığını veya hiç bir antidepresan’ın çözemediğini çözer bundan eminim 🙂

 • Volkan Posted on 14 Mayıs 2016 at 03:23 Reply

  Abant gölü gerçekten çok güzel bir yer istanbulada yakın olması ayrı bir ulaşım kolaylığı sağlıyor göl kenarında yenen sucuk ekmeğin tadı insanın damağında kalıyor 🙂 çok güzel anlatmışsınız elinize sağlık önümüzde ki hafta bir gitmek lazım :))

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.