Güncel

Evinizi Değiştirmenin En Kolay Yolu
Evinizi Değiştirmenin En Kolay Yolu

Evinizi Değiştirmenin En Kolay Yolu

Bir çok sitede yaşam alanınızı değiştirmek, güzelleştirmek adına bir çok öneriyle karşılaşıyoruz. Fakat bunların bir çoğu hem zaman olarak hem de bütçe olarak büyük adımlar. Bugün size evinizi değiştirmenin en kolay yolundan bahsedeceğim. Kiralık bir evde oturuyor ve evinizde köklü değişiklikler yapamıyor olabilirsiniz. Mobilyalarınızı ya da odanızın mimari şeklini de değiştiremiyor olabilirsiniz. Öyleyse tam da bu aşamada önerim sizi çok mutlu edecek, işte Evinizi Değiştirmenin En Kolay Yolu: Pixers

Evinizi Değiştirmenin En Kolay Yolu

Pixers, yaşam alanlarında küçük dokunuşlarla büyük farklılıklar yaratmak isteyenler için binlerce desen ve resim arasında seçim imkanı sunuyor. Dilerseniz size önerilen dilerseniz de kendi resimlerinizle oluşturacağınız baskılara oturma odalarınızda, yatak odalarınızda hatta evinizin her köşesinde yer verebilirsiniz. Çevre dostu teknolojiler kullanarak sizi ve sağlınızı düşünen ürünleri tarafınıza ulaştırarak evinizin havasını değiştiriyor.

Dilerseniz bir çizgi romanın içinde,

Dilerseniz bir sahil kasabasında,

Dilerseniz de yağmur ormanlarında. Dilediğiniz mekanı Pixers duvar resimleri ile evlerinize konuk edebilirsiniz. Sayısız seçenek arasından en çok hoşunuza gideni seçmek oldukça zor olacaktır. Bana fikrimi sorarsanız ben kendi evim için alttaki desenleri seçtim:

Siz de benim gibi küçük dokunuşlarla köklü değişiklikler yaratmak istiyorsanız ev ve işyerleriniz için pratik çözümler sunan, konusunda uzman bir ekip 12 dilde satış öncesi ve satış sonrası desteğiyle sizleri bekliyor.

Esra Ersal Administrator

Geziyorum görüyorum paylaşıyorum. Takipte kalın :)

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.