Güncel

Kurban Bayramı Tatili İçin Planınız Var Mı?
Kurban Bayramı Tatili İçin Planınız Var Mı?

Kurban Bayramı Tatili İçin Planınız Var Mı?

Kurban Bayramı yaklaşıyor… Bayramlar ailelerimiz ve bir arada olmamız açısından önemli olsa da kısa süreli tatiller yaratması açısından da oldukça değerli. Bayram için hala planınız yoksa bir değişikliğe ne dersiniz? BAE Radisson Blu otelleri, tatilde ihtiyacınız olabilecek her türlü konfor ve aktiviteye sahip. Bayram boyunca %30 indirimle bu güzelliklerden faydalanmak istemez misiniz?
Benzersiz alışveriş merkezleri, göz alabildiğince uzun sahilleri ile Dubai’yi ziyaret ettiğinizde hangi aktiviteye dahil olacağınıza karar veremeyeceksiniz. Heyecan veren Yas Waterworld ve Yas Marina Circuit’in de bulunduğu Yas adasında çocuklarınızla birlikte havuz keyfi yapabileceğiniz gibi gece hayatının da tadını çıkartabilirsiniz.
Aile dostu bir otelde tatil yapmak için tercih edebileceğiniz Radisson Blu Resort Sharjah yılın her ayında oldukça popüler. Hem kendine özel sahil ve yüzme havuzları hem de açık ve kapalı restoranları ile göz dolduran bu otelde tatil yapmak için çok uzaklara da gitmeniz gerekmiyor. BAE’deki tüm Radisson Blu, Radisson Royal ve Park Inn by Radisson otellerindeki %30 indirim kampanyası 18 Eylül-26 Eylül 2014 tarihleri arası rezervasyonlar ve 12 Ekim’e kadarki konaklamalar için geçerli. Elinizi çabuk tutup bu fırsatı kaçırmayın!

Esra Ersal Administrator

Geziyorum görüyorum paylaşıyorum. Takipte kalın :)

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.