Günce

İlk Gezi Yazım “NEREYE” Dergisinde Yayınlandı!
İlk Gezi Yazım “NEREYE” Dergisinde Yayınlandı!

İlk Gezi Yazım “NEREYE” Dergisinde Yayınlandı!

Uzun bir aradan sonra merhaba yeniden. Biliyorum çooook uzun bir ara verdim gezi yazılarına. Oysa daha yazılacak Midilli ve Amsterdam var. Ama iş hayatı, hayat şartları derken pek vakit bulamadım açıkçası yazı yazacak. En kısa sürede telafi edeceğim umarım. Bu yazının amacı da bir gezi yazısı olmasından çok benim tatlı bir heyecanım. Facebook üzerinden takip edenler muhtemelen biliyordur Nereye Dergisini. Bilmeyenlerin de şu andan itibaren takibe alacağına eminim. 
Nereye dergisi tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak Tolga Candur ve Uğur Uslu tarafından kurulmuş bir arkeoloji, gezi dergisi. Tolga Candur konuyla ilgili şöyle diyor: “Daha önce denenmemiş bir konseptle, hem arkeoloji hem seyahat severleri bir araya getirmeyi amaçlayan dergi ilk sayısında 220 bin okur tarafından okundu. Okurların paylaşım ve destekleriyle her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz.” 
Bugün 2. sayısı yayınlanan derginin 20. sayısında da yer alıyor olurum umarım 🙂 Dergiye buradan ulaşabilirsiniz. Yayınlanan Floransa yazım ise 65. sayfada yer alıyor. Okurlarının destekleriyle ilerleyen bu dergiye siz de destekte bulunmak isterseniz sosyal medya paylaşımları yapabilirsiniz…
Esra Ersal Administrator

Geziyorum görüyorum paylaşıyorum. Takipte kalın :)

2 comments

  • Poine Pa Posted on 19 Aralık 2013 at 12:35 Reply

    Canım senin adına çok sevindim 🙂 Arkeoloji diyor ya hemen beğendim dergiyi 🙂

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.