Notice: add_theme_support( 'html5' ) fonksiyonu hatalı çağırıldı. Tiplerden oluşan bir dizi aktarmalısınız. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 3.6.1 sürümünde eklendi.) in /usr/share/nginx/sites/gidipgormelicom/wp-includes/functions.php on line 5865
Sevgililer Gününde Gidilebilecek Romantik Yerler - Avrupa'nın Aşk Şehirleri

Güncel

Sevgililer Gününde Gidilebilecek Romantik Yerler
Sevgililer Gününde Gidilebilecek Romantik Yerler

Sevgililer Gününde Gidilebilecek Romantik Yerler

Sevgililer Günü yaklaşırken henüz bir planınız yoksa sizin için güzel bir önerimiz var. Eğer sevdiğiniz kişiye ömrü boyunca unutamayacağı bir şey hediye etmek istiyorsanız, bu birlikte gideceğiniz harika bir tatilden başka bir şey olamaz. Peki bu gidiş dönüş bileti hangi yöne hangi şehire olacak? İşte sizin için seçtiğimiz Sevgililer Gününde Gidilebilecek Romantik Yerler.

Sevgililer Gününde Gidilebilecek Romantik Yerler

Bu yazıda Sevgililer Gününde Gidilebilecek Romantik Yerler’i ülke içiyle sınırlamak istemedik bu nedenle genel bir yazı olacak. İlerleyen günlerde sadece yurtiçi için de tavsiyelerimiz olacak. Aşk deyince herkesin aklına ilk gelen şehirden başlayalım.

Paris

sevgililer-gununde-paris

Aşk deyince akla ilk gelen şehir Paris. Sanat dolu tarih kokan sokakları ile her yıl binlerce sürpriz evlilik teklifine ev sahipliği yapıyor. Sevdiğinizle huzurlu Seine nehri kıyılarında yürümek, Eyfel kulesinden şehri izlemek, Lüksemburg bahçesinde doğayla iç içe zaman geçirmek için en iyi tercih Paris.

Roma

sevgililer-gununde-roma

Aşkınız tarihe tanıklık mı etsin istiyorsunuz? O zaman tercihinizi Roma’dan yana kullanmalısınız. Sevgililer gününe ismini veren Valentine’in şehri Roma. Gözlerinizi ayıramayacağınız tarihi yapılarla çevrili şehirde gezerken, Aşk Çeşmesi’nde dilek tutmayı da unutmayın. Bu güzel şehirde bir fotoğrafınız olsun, anılarınız hiç kaybolmasın istiyorsanız Kolezyum’u gezmeden dönmeyin. Kolezyum ile ilgili detaylı yazımı okuyabilirsiniz.

Prag

sevgililer-gununde-prag

Kafka’nın şehri Prag… Kafka’ya severek okuduğumuz kitaplarını yazdıran şehir. Sizi, bir masal aleminden çıkıp gelmişsiniz gibi hissettirecek tarifi imkansız şehir. Vitava nehri üzerine kurulmuş, sevgilinizde gidebileceğiniz en özel şehirlerden biri. Bohemia olarak adlandırılan bölgenin romantizmi iliklerinize kadar işleyecek, Astronomik saatin altında zaman hiç geçmesin isteyeceksiniz. Ortaçağ’dan kopup gelmiş gibi hissedeceğiniz bu şehir özel olarak müzik severler için de bir çok imkan sunuyor. Eğer sevgiliniz klasik müziğe ilgi duyuyorsa Prag tatiline bayılacaktır. Prag ‘ta neler yapabileceğinizi, nasıl zaman geçireceğinizi merak ediyorsanız, bu şehir hakkındaki her şeyi sitemizde yazılarda bulabilirsiniz.

Venedik

sevgililer-gununde-venedik

Sadece Sevgililer Gününde değil yılın her günü çılgınlar gibi turist ağırlayan bir şehir Venedik. Sevdiğinizle gondol sefası yapmak, kanallarla çevrili dar sokaklarda el ele yürüyebilmekten daha güzel ne yapılabilir ki Sevgililer Gününde.

Sevgililer Gününde Gidilebilecek Romantik Yerler’i sizler için listeledik. Aşkınızın hep taze kalacağı, birbirinize sıkı sıkı sarılacağınız bir yılı daha birlikte geçirmeniz dileğiyle yazımızı sonlandırıyoruz. Yurtiçinde Sevgililer Gününde Gidilebilecek Yerler yazısı ile yakın zamanda yeniden burada olacağız.

Esra Ersal Administrator

Geziyorum görüyorum paylaşıyorum. Takipte kalın :)

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.