Notice: add_theme_support( 'html5' ) fonksiyonu hatalı çağırıldı. Tiplerden oluşan bir dizi aktarmalısınız. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 3.6.1 sürümünde eklendi.) in /usr/share/nginx/sites/gidipgormelicom/wp-includes/functions.php on line 5865
Yurtdışı Seyahatlerinde İşinize Yarayacak Iphone Uygulamaları

Güncel

Yurtdışı Seyahatlerinde İşinize Yarayacak Iphone Uygulamaları
Yurtdışı Seyahatlerinde İşinize Yarayacak Iphone Uygulamaları

Yurtdışı Seyahatlerinde İşinize Yarayacak Iphone Uygulamaları

Yanı başımızdan ayırmadığımız telefonlarımıza en çok ihtiyacımız olan anlar yurtdışı seyahatleri. İlk defa gittiğiniz bir ülkede yolunuzu bulmak ya da bilmediğiniz bir dilde anlaşmak için size uzanacak en yakın yardım eli telefonunuz. Size bahsedeceğim Yurtdışı Seyahatlerinde İşinize Yarayacak Iphone Uygulamaları ile gitmek istediğiniz yere hızlıca ulaşabilir, insanlarla daha rahat iletişim kurabilirsiniz.

yurtdisi-seyahatlerinizde-isinize-yarayacak-iphone-uygulamalari

Yurtdışı Seyahatlerinde İşinize Yarayacak Iphone Uygulamaları

Seyahat öncesinde kullanabileceğiniz uygulamalar ile başlayalım. Gideceğiniz yere karar verdiniz, uçak biletlerini aldınız. Peki nerede kalacaksınız? Bunun için önerim son zamanların popüler uygulamalarından olan Airbnb. Ev ya da oda kiralama seçenekleri ve hizmet kalitesi ile Airbnb, bir çok konaklama aplikasyonunu geride bıraktı son zamanlarda. Güvenilir ve ev sahibiyle herhangi bir sorun yaşamanız halinde sunacağı çözüm odaklı öneriler ile hayatınızı kolaylaştıracaktır bu uygulama.

airbnb-ev-kiralama

Maps.Me

Yurtdışında, hiç bilmediğimiz bir şehirde gezerken ilk ihtiyaç duyduğumuz uygulama tabii ki harita uygulaması. Eğer bulunduğunuz ülkenin mobil operatörüne ait bir sim kart kullanmıyorsanız ve harita uygulaması kullanacaksanız epey yüklü bir faturaya hazır olun. Peki yüklü miktarda faturalar ödemeden harita uygulaması kullanmak mümkün değil mi? Maps.me ile mümkün. Çevrimdışı çalışma özelliği de olan bu uygulama sayesinde internet bağlantınız olmasa dahi yolunuzu bulabilir, nerede olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

internetsiz-calisan-harita

Around Me

Özellikle yürüyerek seyahat ediyorsanız ya da belirli bir rota çizmeden gezmeyi seviyorsanız bu uygulamayı çok seveceksiniz. Bulunduğunuz konuma yakın bölgelerde neler bulunduğunu gösteren Around Me uygulaması sayesinde, size en yakın ATM’yi, oteli, hastaneyi ya da benzin istasyonunu bulmak artık çok kolay.

around-me-iphone

Pixlr-o-matic

Yeni bir şehir keşfederken güzel anılarınızı kayda geçirmeyi de unutmayın. Artık güzel fotoğraflar çekmek için kocaman fotoğraf makinelerine gerek yok. Cep telefonunuz ile fotoğraflar çekebilir, ücretsiz olan Pixlr-o-matic uygulaması ile fotoğraflarınıza göz alıcı efektler ekleyebilir, gördüklerinizi sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

pixlr-o-matic

Yukarıda saydığımız Yurtdışı Seyahatlerinde İşinize Yarayacak Iphone Uygulamaları nın tümünün ücretsiz olduğunu da belirtelim. Telefonunuz ve yolculuğunuzda ihtiyacınız olacak bu uygulamalar hazır ise seyahatinizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. Gezip gördüklerinizi bizimle de paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Esra Ersal Administrator

Geziyorum görüyorum paylaşıyorum. Takipte kalın :)

Leave a comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.